01 Вер

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ОСЕРЕДКУ

Сьогодні активісти Івано-Франківського обласного осередку Цивільного Корпусу Азов зібралися на загальних відкритих зборах осередку.
Традиційно збори проходили у кімнаті-музею ім. Т. Шевченка, що в НД “Просвіта”.

Збори відкрив керівник осередку Сергій Сивачук. Він підсумував результати діяльності та розповів про плани роботи на прийдешній тиждень. Зокрема, Сивачук наголосив, що пріоритетним для осередку є проведення V юнацького турніру з футболу на Кубок Меморіалу “Дем’янів Лаз”, що відбудеться вже цієї суботи.

Також в процесі зборів виступив Андрій Янковський – начальник штабу організації. Андрій повідомив про офіційний початок функціонування Спортивного корпусу осередку та вручив активістам руху абонементи у спортзал на заняття з MMA та кросфіту. Віднині, волонтери організації будуть гуртом тренуватися у спортивному залі “Prime”, в якому ще раніше для волонтерів Цивільного Корпусу була запропонована система знижок.

Завершальним етапом зборів осередку стала лекція ідеологічного референта Івано-Франківського обласного осередку ЦК Азов, Владислава Ковальчука. Лекція була присвячена темі лідерства. В процесі обговорили типологію лідерства та проблему лідерства і керівництва.


Нагадуємо, що загальні відкриті збори осередку є щотижневими. Від сьогодні організаційні збори будуть відбуватися щопонеділка о 18 годині в приміщенні НД “Просвіта”.

Поставити Питання