Хлопчик передав для бійця каремат

9-річний хлопчик з Івано-Франківська витратив подаровані на день народження гроші на допомогу бійцю полку “Азов”

Сьогодні, 7 жовтня, на пункт прийому допомоги полку “Азов” завітав 9-річний Богдан Гринюк із мамою. Хлопчик передав для бійця каремат.
Богдан розповів, що нещодавно у нього було день народження. “У школі, як правило, в цей день пригощають однокласників цукерками. Але цього року я вирішив на гроші, які б мали використатись на солодощі, купити щось необхідне бійцю в зоні АТО. – каже хлопчик. – Я подумав, що скоро зима і буде дуже холодно, тому придбав каремат”.
У листі, який Богдан додав до каремата, він звернувся до бійця зі словами: “Я дуже дякую, що ти захищаєш мене та всю Україну. Повертайся живим!”
Хлопчик також додав, що однолітки не зрозуміли його і ще довго “підколювали” питаннями про те, де ж традиційні пригощання. Проте Богдан не зважає на нерозуміння однокласників і щиро вірить, що його пожертва допоможе одному з бійців добровольчого полку “Азов”.
Патріотична свідомість та бажання допомагати у наших дітей вселяє надію у світле майбутнє. Віримо, що такі діти як Богдан, збудують нову Україну.

Прес-служба ІФ ОГО “Патріот України”
1
2