26 Сер

ЦИВІЛЬНИЙ КОРПУС АЗОВ У ЗАБОЛОТОВІ

Презентаційна кампанія Цивільного Корпусу Азов продовжується. Сьогодні, 26 серпня, представники Івано-Франківського обласного осередку організації побували в селищі міського типу Заболотів.

Нагадаємо волонтери руху попередньо домовились із владою селища та повідомили місцевих мешканців про проведення в ньому презентаційної зустрічі азовців з місцевим населенням.

Також з самого ранку волонтери Цивільного Корпусу встановили тут інформаційний намет, де мешканці населеного пункту мали можливість отримати поліграфію Азовського руху та поспілкуватися з його представниками.

Опісля цього відбулася запланована зустріч. В рамках зустрічі перед жителями Заболотова виступив керівник Івано-Франківського обласного осередку Цивільного Корпусу Азов – Сергій Сивачук.

Крім того, до перегляду присутніх був представлений фільм під назвою “РУХ”, що більш художньо відтворює основні аспекти та цілі діяльності руху.

Наразі презентаційний тур Івано-Франківського осередку продовжується. Вже завтра представники організації з тією ж метою відвідають селище Отинія.

Поставити Питання