15 Вер

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ В СПРАВІ АРАБІВ-ІНОЗЕМЦІВ

13 вересня представники Цивільного Корпусу Азов були присутні на черговому засіданні суду в справі про зґвалтування студентами-іноземцями неповнолітніх українок.

На відміну від попередніх анонсованих, вчора засідання все таки відбулось. В процесі засідання було завершено допити свідків. Суд перейшов до дослідження письмових доказів у справі. Зокрема висновків експертів.
Підозрюваним продовжено термін перебування під вартою.
Нагадаємо в грудні, минулого року, місто сколихнула звістка про те, що майбутні медики з Йорданії знущалися з неповнолітніх дівчат та мали намір передати їх в руки своїм друзям-арабам до Тернополя.
Такі інциденти свідчать лише про те, що “широко відкриті обійми Європи” представники східного світу сприймають лише як місце, де можна безкарно чинити свавілля , а європейців, які кричать про “милосердя та інтеграцію” як особин нижчого рангу.
Цивільний Корпус Азов не дав спустити хід справи на гальма та організував масову акцію, так званий “Марш справедливості”, метою якого було привернути до справи увагу громадськості та не дати правоохоронним органам черговий раз замилити очі громаді та “зам’яти” справу. Наразі Цивільний Корпус Азов продовжує стежити за ходом справи та обов’язково проконтролює справедливість рішення суду.

Поставити Питання