26 грудня 2014 Нарада представників добровольчих батальйонів з керівництвом Івано-Франківської ОДА

Сьогодні, 26 грудня, відбулась робоча нарада представників полку «Азов»,Миколаївського обласного благодійного фонду «Регіональний фонд благочестя» (що опікуються 79-тою миколаївською аеромобільною бригадою) та представників Батальйону «Донбас» з керівництвом Івано-Франківської ОДА (Першим заступником голови ОДА, С. Басарабом та завідувачем сектору мобілізаційної роботи апарату ОДА, В. Недєльком).
У ході зустрічі було обговорено питання допомоги учасникам АТО, зокрема й добровольчим батальйонам; здійснення замовлень необхідних речей, координації роботитапитання створення реабілітаційного центру для учасників АТО на Івано-Франківщині. Учасники дійшли спільного рішення: необхідну військову амуніцію та спорядження треба замовляти на українських підприємствах.

«На Прикарпатті є підприємства, які вже сьогодні можуть виготовляти потрібні для бійців вАТО речі. Замовляючи спорядження у них, ми вкладатимемо гроші в українську економіку та стимулюватимемо українські виробництва» — зазначив С. Сивачук, представник полку «Азов». — Зараз можливе виготовлення необхідного для військових обладнання,приладів,препаратівтощо саме в Україні».
Зокрема представники “Азову” представили перелік найнеобхіднішого бійцям АТО, які, як запевнило керівництво ОДА, будуть винесені на найближче засідання Ради оборони Івано-Франківської області.

1
2
3
4
5
6