28 листопада 2014 Зустріч з Тисменицькою ЗОШ

Сьогодні, на запрошення педагогічного колективу Тисменицької ЗОШ представники Громадянського Корпусу полку “Азов” відвідали патріотичний захід та поспілкувались з дітьми.
Також на заході виступав учасник Майдану, фотограф, Тарас Рудик. Він показав малечі фото, зроблені ним під час Революції Гідності та розповів про події, очевидцем яких він був.
Потім до дітей звернулись представники Громадянського Корпусу. говорили про Майдан, добровольців в АТО та Івана Харкова, бійця полку “Азов”, який навчався колись у цій школі. Вони намагались встановити з ним скайп-зв’язок, але в нього не було можливсоті відповісти. Проте вже після заходу його вчителі мали можливість поспілкуватись з ним в телефонному режимі. Вони висловлювали свої найщиріші побажання та просили повертатись живим. Вони чекають Івана в рідній школі.
Тема Майдану та Небесної Сотні і АТО надзвичайно зворушила та схвилювала третьокласників, учасників виступу. На очах у малечі були сльози. Вони просять бійців повертатись живими та передають їм свої листи.
Дякуємо педагогам Тисменицької ЗОШ за запрошення та теплий прийом. Коли розумієш, яке свідоме покоління підростає, з’являється впевненість у світлому майбутньому України.

Пропонуємо вам переглянути фото