13 Кві

CIIUS, ALTIUS, FORTIUS!


Хіба існують люди, які не хочуть бути спритними та витривалими? Якщо ви теж вважаєте, що нове покоління українців, в особі кожного з нас, зобов’язане бути найсильнішим та найздоровішим, тоді вам до нас.
Вже близько місяця активісти Цивільного Корпусу Азов займаються кросфітом у спортивному залі “Прайм”.
Кросфіт – це екстремальна система загальної фізичної підготовки, заснована на чергуванні, іноді випадковим чином, базових рухів з різних видів спорту (гирьовий спорт, важка атлетика, спортивна гімнастика, веслування, легка атлетика та ін.), що виконуються з високою інтенсивністю.
Варто сказати, що в спортивному залі “Прайм” є широкий вибір занять та чудові умови для тренувань.
До послуг користувачів три великі спортивні зали:
1) Зал Єдиноборств – 100 кв.м. ультрасучасного татамі для занять бразильським джиу-джитсу, ММА, греплінгом та рукопашним боєм
2) Кросфіт зал – 90кв.м. (єдиний зал у місті, обладнаний функціональною рамою та виключно кросфітним спорядженням: гребний тренажер, олімпійські та жимні штанги, гирі, гантелі, тумби, TRX петлі, гумові петлі, канати, шини, сендбеги, медболи, гімнастичні кільця тощо)
3) Фітнес та йога зал – 50кв.м 50кв.м. для занять з фітнесу, пластики та йоги.
Для дітей інструктори пропонують заняття з бразильського джиу-джитсу, дитячого фітнесу і йоги. Розклад тренувань складений так, щоб батьки, привівши дітей на заняття, і самі мали можливість потренуватись в інших залах.
І, що не менш важливо, для активістів Цивільного Корпусу Азов у клубі діє система знижок.
Якщо вас зацікавила інформація, то звертайтесь за деталями.
Шукайте нас за адресою вул. Січових Стрільців, 56 (5 поверх) чи вул. Січових Стрільців, 34, де в нас функціонує пункт прийому допомоги для полку Азов.
Або телефонуйте за номерами: 066-788-30-56; 096-361-76-15.Поставити Питання