04 Вер

V ЮНАЦЬКИЙ ТУРНІР НА КУБОК МЕМОРІАЛУ “ДЕМ’ЯНІВ ЛАЗ”

Вчора з ініціативи Івано-Франківського обласного осередку Цивільного Корпусу Азов, відбувся щорічний юнацький футбольний турнір на кубок меморіалу “Дем’янів Лаз” пам’яті українських героїв.

Вже п’ятий рік поспіль Цивільний Корпус Азов (раніше Патріот України) разом із МК “Дем’янів Лаз” організовують змагання з футболу для юнацтва та молоді.
Традиційно дійство розпочалось у меморіальному комплексі “Дем’янів Лаз”, де Михайло Фреїк – завідувач музею – провів екскурсію для молодих футболістів.

Потім учасники турніру, разом із представниками Цивільного Корпусу Азов, поклали квіти до могил бійців, що загинули в боротьбі з російськими окупантами та запалили свічки в пам’ять про закатованих у Дем’яновому Лазі жертв більшовицького режиму. На завершення всі присутні прочитали Молитву Nаціоаналіста.

Після того футбольні команди вирушили до с. Угринів, де відбулося урочисте відкриття футбольного турніру.
Цього року участь у гонитві за кубком взяло 16 команд трьох вікових категорій.
Після важких змагань були визначені команди переможці. Перші місця здобули: молодша вікова категорія – ФК Угринів; середня вікова категорія – ФК Драгомиричани; старша вікова категорія – ФК Угринів.
Всі учасники, що зайняли призові місця були нагороджені медалями та грамотами від Цивільного Корпусу Азов.
Футбольний турнір на кубок меморіалу “Дем’янів Лаз” вже стає історією та обов’язково матиме своє продовження наступного року.
Фотозвіт за посиланням

Поставити Питання